Desigual Blogy nerano fekete hátizsák
Cikkszám: 23SAKP09

A Blogy nerano közepes méretű fekete hátizsákot a dombornyomott gyémánt mintázat teszi... tovább olvasom
34 990 Ft Ingyenes SZÁLLÍTÁS és CSEREGARANCIA

RÉSZLETEKBEN IS FIZETHETSZ! bővebben

Sajnáljuk, de ezen termékünk többé már nem kapható.
A termék forgalmazása megszünt.

Tavaszi Kupon Napok


Most 15% kedvezménnyel vásárolhatsz. Használd a TAVASZ2025 kuponkódot a rendelésednél, és válogass kedvedre a legtrendibb ékszerek közül. Az akció időtartama: 2025. április 10–13.


Az ajánlat csak a raktáron lévő termékekre vonatkozik, más akcióval nem összevonható, és hűségponttal nem váltható be. További részletek az Általános Szerződési Feltételekben.

Nézd meg ezt is - hasonló termékek

Neked ajánljuk

Termék leírás

A Blogy nerano közepes méretű fekete hátizsákot a dombornyomott gyémánt mintázat teszi különlegessé, így tökéletes kiegészítője lehet egy mindennapi viseletnek. A táska két rekesszel, illetve több külső és belső zsebbel is rendelkezik, így bármi kányelmesen elfér benne. Műbőrből készült, első zsebén található egy extra kulcstartó is.

  • Típusok: Hátizsák
  • Anyaga: műbőr
  • Színe: fekete
  • Témák: Divat


Mások ezt választották